Inovaciniai Thermaflex sprendimai

 Šiuolaikiniai profesionalios techninės izoliacijos ir lanksčių iš anksto izoliuotų vamzdžių sprendimai inžinerinėms sistemoms

Labai malonu Jus pasveikinti apsilankius mūsų specialioje svetainėje, skirtoje registravimuisi į Thermaflex seminarus ir mokymus.

Mes siekiame pateikti mūsų rinkoms svarbios informacijos apie Thermaflex sprendimus šiai dienai ir ateities kartoms. Mes stengiamės nuolatos perteikti klientams aktualią informaciją apie šiuolaikinius sprendimus ir konsultuojame projektavimo, montavimo ir eksploatavimo klausimais.

Geriausias būdas tai padaryti yra mūsų organizuojami vieši seminarai ir kryptingi mokymai mūsų klientams ir partneriams.

Jei manote, kad Jums reikia specifinių žinių apie THERMAFLEX gaminamą ir tiekiamą techninę izoliaciją inžinierinėms sistemoms arba apie mūsų lanksčių iš anksto izoliuotų vamzdžių sistemas Flexalen, užpildykite žemiau esančią formą.

Izoliacijos gaisro klasė BL – s1, d0

ThermaSmart PRO - naujausia technines izoliacijos sistema, skirta šildymo, sanitarijos ir vėsinimo sistemoms pastatų viduje. Dėl izoliacijos savybių ugnis neplinta ir išskiria minimalų ne nuodingų dūmų kiekį.

 

Flexalen 600 – darnūs šilumos tinklai dešimtmečiams

Kaip pirma pasaulyje, visiškai sertifikuota lanksti iš anksto izoliuotų vamzdžių sistema Flexalen 600 yra idealus centralizuoto šildymo, vėsinimo ir kitų santechnikos tinklų sprendimas. Flexalen efektyvumas ir jos komponentų patvarumas užtikrina ilgalaikį veikimą.

Aplankykite mūsų socialinės žiniasklaidos kanalus

Thermaflex, Baltijos šalių regionas
Liutauras Rimkūnas

Kaunas
Lietuva


• +370 610 22790  
 l.rimkunas@thermaflex.com